Taksim Kurye

0216 442 1241

Taksim Moto Kurye
  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018

Taksim Kurye Hizmeti

0216 442 1241

Taksim Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Taksim Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Taksim Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Taksim Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Taksim kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Taksim Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Taksim Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Taksim Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Taksim Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Taksim Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Taksim Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Taksim Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Taksim Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Taksim Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Taksim Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Taksim Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Taksim merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment