Tarabya Kurye

(0212) 210 5557

Tarabya Moto Kurye
  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018

Tarabya Kurye Hizmeti

(0212) 210 5557

Tarabya Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Tarabya Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Tarabya Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Tarabya Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Tarabya kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Tarabya Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Tarabya Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Tarabya Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Tarabya Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Tarabya Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Tarabya Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Tarabya Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Tarabya Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Tarabya Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Tarabya Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Tarabya Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Tarabya merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment