Teşvikiye Kurye

(0212) 210 5557

Teşvikiye Moto Kurye
  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018

Teşvikiye Kurye Hizmeti

(0212) 210 5557

Teşvikiye Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Teşvikiye Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Teşvikiye Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Teşvikiye Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Teşvikiye kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Teşvikiye Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Teşvikiye Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Teşvikiye Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Teşvikiye Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Teşvikiye Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Teşvikiye Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Teşvikiye Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Teşvikiye Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Teşvikiye Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Teşvikiye Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Teşvikiye Kurye Acil İlaç Hizmeti/p>

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Teşvikiye merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment