Topçular Kurye

(0212) 210 5557

Topçular Moto Kurye
  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018

Topçular Kurye Hizmeti

(0212) 210 5557

Topçular Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Topçular Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Topçular Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Topçular Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Topçular kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Topçular Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Topçular Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Topçular Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Topçular Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Topçular Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Topçular Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Topçular Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Topçular Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Topçular Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Topçular Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Topçular Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Topçular merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment