Tokapı Kurye

(0212) 210 5557

Topkapı Kurye
  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018

Tokapı Kurye Hizmeti

(0212) 210 5557

Tokapı Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Tokapı Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Tokapı Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Tokapı Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Tokapı kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Tokapı Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Tokapı Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Tokapı Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Tokapı Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Tokapı Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Tokapı Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Tokapı Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Tokapı Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Tokapı Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Tokapı Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Tokapı Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Tokapı merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment