Ümraniye Kurye

0216 442 1241

Ümraniye Kurye

Ümraniye Kurye Hizmeti
0216 442 1241


Ümraniye Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan (0216) 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Zamanın ve hızın öneminin daha fazla hissedildiği İstanbul iş hayatında belge ve evrak transferlerinin trafikten olumsuz etkilenmesini asgari düzeyde tutmak amacıyla 90'ların başında ortaya çıkarak gelişen kurye sistemi bireysel ve kurumsal ihtiyaç sahiplerine hizmet sağlamaktadır.

Ümraniye Kurye'nin çalışma şekli şu şekilde dir. Mesai saati başlangıcında merkezimize gelen motorlu kurye o gün içinde teslimatlar sırasında ihtiyaç duyacağı fatura taşıma çantası gibi malzemeleri teslim alarak sahaya çıkar ve kendisine çeşitli yollar ile bildirilen ulaşım adres ve kişi bilgilerini alarak kurye hizmeti vermeye başlar. İstanbul trafiğinde hızlı şekilde yol alarak elindeki emtiaları alıcılarına ulaştırır. Ağırlıkla pratik ve hızlı olması için motosiklet kullanarak işlerini yapan kuryeler gün içinde trafikteyken yanımızdan rüzgar gibi geçip gitmeleriyle de meşhurdurlar.

Kurye faaliyetlerinde sıklıkla karşımıza çıkan şeklin motosikletle dağıtım yapan kuryeler olduğunu söylemekle birlikte; diğer farklı araçlar ile tarzına göre farklı isimlerde hizmetlerin de verildiğini de hatırlatırız. motosikletli kuryelerin taşıyamayacağı ağırlıktaki eşyalar için de arabalı kurye hizmeti sunulmaktadır. Yaya kurye ise mesafelerin toplu ulaşım araçlarıyla (Tramvay, metro, tren vb.) daha kolay ve kısa olduğu alanlar için bu araçları kullanarak yapılan teslim şeklidir.

Sektörde yıllarını vermiş çalışanlarımız ile birlikte verdiğimiz motokurye fiyatları gönderinin türüne ve istenen teslimat süresüne göre değişmektedir. Detaylı bilgilendirme için Arayınız

Ümraniye Mahalleleri

Adem Yavuz - Altınşehir - Armağan Evler - Aşağı Dudullu - Atakent - Atatürk - Cemil Meriç - Çakmak - Çamlık - Dumlupınar - Elmalıkent - Esenevler - Esenkent - Esenşehir - Fatih Sultan Mehmet - Hekimbaşı - Huzur - Ihlamurkuyu - İnkılap - İstiklal - Kazım Karabekir - Madenler - Mehmet Akif - Namık Kemal - Necip Fazıl - Parseller - Saray - Site Şerifali - Tantavi - Tatlısu - Tepeüstü - Topağacı - Yaman Evler - Yukarı Dudullu

Ümraniye Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir.
Ümraniye Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.

Ümraniye Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

Ümraniye Motorlu Kurye Hizmeti
Ümraniye Arabalı Kurye Hizmeti
Ümraniye Express Kurye Hizmeti
Ümraniye Gece Kurye Hizmeti
Ümraniye Acil İlaç Hizmeti

Ümraniye MotoKurye
(0216) 442 1241

(1) Comments

Ataşehir Kurye2 min ago

Ümraniye merkezli şubemiz ile İstanbul geneline motokurye hizmeti vermekteyiz.