Yedpa Kurye

0216 442 1241

Yedpa Kurye
  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018

Yedpa Kurye Hizmeti

0216 442 1241

Yedpa Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Yedpa Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Yedpa Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Yedpa Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Yedpa kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Yedpa Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Yedpa Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Yedpa Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Yedpa Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Yedpa Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Yedpa Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Yedpa Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Yedpa Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Yedpa Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Yedpa Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Yedpa Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Yedpa merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment