Yenibosna Kurye

(0212) 210 5557

Yenibosna Kurye
  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018

Yenibosna Kurye Hizmeti

(0212) 210 5557

Yenibosna Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Yenibosna Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Yenibosna Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Yenibosna Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Yenibosna kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Yenibosna Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Yenibosna Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Yenibosna Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Yenibosna Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Yenibosna Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Yenibosna Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Yenibosna Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Yenibosna Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Yenibosna Kurye Ucuz Motorlu Kurye Hizmeti
Yenibosna Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Yenibosna Kurye Yaya Kurye Hizmeti
Yenibosna Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Yenibosna Kurye Acil İlaç Hizmeti
Yenibosna Kurye Ucuz Kurye Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Yenibosna merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment